XWA 50

Podróżny adapter wtyczki / gniazda zasilania na ponad 150 krajów świata

4 standardy wtyczek i gniazd zasilania: EURO / UK / USA / AUSTRALIA

Maksymalne obciążenie: do 2,5A (110V - max.275W, 230V - max.550W)

Posiada bezpiecznik: 2,5A.

 

Adapter obsługuje 4 najpopularniejsze standardy podłączenia zasilania (UK/USA/EURO/AUS) stosowane w większości krajów świata. Podane standardy mają charakter orientacyjny. Standard zasilania w poszczególnych krajach może ulec zmianie, może różnić się od podanego na opakowaniu, może występować kilka standardów w jednym kraju, w razie wątpliwości przed rozpoczęciem podróży i zastosowaniem adaptera należy upewnić się jaki standard podłączenia zasilania obowiązuje w kraju docelowym.     

 

UWAGI BEZPIECZEŃSTWA: Adapter zasilania nie może być zamoczony, zalany jakąkolwiek cieczą, poddany działaniu wysokiej temperatury, w żaden sposób uszkodzony mechanicznie, W przypadku zalania cieczą, stwierdzenia lub podejrzenia uszkodzenia mechanicznego, nie wolno używać adaptera. Może to spowodować niebezpieczeństwo porażenia. Adapter nie może znaleźć się w zasięgu dzieci ani nie może być używany przez dzieci. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy użytkowaniu adaptera i postępowanie tylko i wyłącznie zgodnie z instrukcją obsługi.

Specyfikacja produktu

ProducentEmmerson

Dodatkowe informacje

EAN: 5907459816983

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI: 1. Wcisnąć duży przycisk znajdujący się z boku obudowy. 2. Przesunąć do przodu wybrany suwak selektora typu wtyczki zasilania aż do wyczuwalnego kliknięcia. Z adaptera wysunie się odpowiednia wtyczka zasilania. Następnie podłączyć adapter do gniazda zasilania w wybranym standardzie oraz zasilane urządzenie od żeńskiej strony adaptera, do odpowiednich gniazd. 3. Po zakończeniu użytkowania wyciągnąć adapter z gniazda zasilania sieciowego, następnie odłączyć od wtyczki zasilania zasilanego urządzenia. W celu wsunięcia wtyku nacisnąć ponownie przycisk z boku obudowy. 4. Następnie wsunąć całkowicie suwak selektora z powrotem w tylne położenie. Wtyczka wsunie się z powrotem do adaptera. UWAGA: przed wysunięciem wybranego suwaka selektora wszystkie suwaki muszą być całkowicie przesunięte do tylnego położenia.   

Podobne produkty