O firmie

O firmie

Jesteśmy producentem i importerem urządzeń RTV naszych marek Emmerson, NEW AUDIO oraz FREEMOUNT.

W 2004 zaczynaliśmy od produkcji przewodów do sprzętu RTV. W następnych latach poszerzyliśmy gamę produktów o anteny, piloty uniwersalne, słuchawki i zasilacze. W 2006 roku wprowadziliśmy odtwarzacze mp3 i mp4 własnych marek MOORE i Emmerson. Od 2008 roku prowadzimy dystrybucję sprzętu CB; radiotelefonów oraz anten i akcesoriów. Wprowadziliśmy gamę własnych anten CB pod naszą marką Emmerson. Rozpoczęliśmy również dystrybucję francuskiej marki audio: MUSE.

2009 - wprowadziliśmy serię elektronicznych urządzeń dziecięcych pod nową marką Emmerson Baby. Są to przede wszystkim elektroniczne nianie audio- video do monitorowania dzieci, wagi elektroniczne dla dzieci, nawilżacze powietrza oraz sterylizatory i podgrzewacze.  

2010 - wprowadziliśmy własną linię uchwytów do telewizorów LCD/plasma/LED. Poszerzyliśmy również gamę anten zewnętrznych o nowoczesne anteny kierunkowe do naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. 

2013 - dzięki wsparciu Unii Europejskiej w ramach programu Innowacyjna Gospodarka oraz dzięki zaangażowaniu środków własnych uruchomiliśmy nowoczesną linię produkcji opakowań blistrowych, złożoną z drukarni, urządzeń termoformujących i zgrzewających w technologii w.cz. Linia posiada sterowanie cyfrowe z ciągłym monitoringiem parametrów pracy i jakości produkowanych opakowań blistrowych. Dziś jesteśmy w stanie produkować do 10 000 opakowań dziennie i poza własną produkcją opakowań naszych akcesoriów oferujemy wykonanie kompletnego opakowania również kontrahentom zewnętrznym. 

 

W lipcu 2015 rejestrację Urzędu Patentowego RP uzyskała nasza marka uchwytów do telewizorów i ekranów LCD / Plasma / LED : FREEMOUNT.

Od początku roku 2015 tworzymy również nową markę innowacyjnego sprzętu audio NewAudio.

Z końcem 2015 roku wprowadzamy nową kategorię sprzętu audio: pionowy zestaw głośnikowy HI FI:  SOUND TOWER™.

W 2016 poszerzamy gamę NEW AUDIO™ o nowe głośniki z radiobudzikiem, głośniki LED CLUB™ Party Light, słuchawki bezprzewodowe oraz nowe modele radioodtwarzaczy samochodowych.

 

W 2017 wprowadzamy gamę produktów Hi Fi naszej marki New AUDIO, przenośne zestawy głośnikowe dużej mocy.

Rusza nasza kampania reklamowa New AUDIO w telewizji, kilkaset spotów reklamowych w popularnych młodzieżowych i muzycznych stacjach telewizyjnych.  

 

Latem 2018 wszedl na rynek nasz nowy tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2 - T145HD.

We wrześniu wprowadziliśmy urządzenia Android TV BOX, które zmieniają zwykły telewizor w urządzenie multimedialne z dostępem do Internetu i tysięcy aplikacji, takich jak Youtube, Skype, Showmax, Netflix, przeglądarki Internetowej, gier i wiele innych. Dzięku urządzeniu TV BOX można także odtwarzać zdjęcia i materiały  audio video z pamięci USB na ekranie telewizora. Nowa generacja naszych urządzeń TV BOX posiada maksymalną rozdzielczosć 4K.

 

2019 - rozpoczynamy nowe linie produktowe takie jak mały sprzęt AGD, kolejne generacje TV boxów, nowe produkty marki NewAudio.

- Optymalizujemy proces opakowań dla produktów z zakresu konektyki, przechodzimy z blistrów na bardziej ekologiczne opakowania typu Pearl Bag. Opakowania typu blister produkujemy tylko dla produktów wymagających takiego opakowania.

- Powiększamy gamę akcesoriów RTV o konwertery audio - video, poszukiwane na rynku i konieczne do prawidłowej współpracy starszych urządzeń RTV z najnowszymi technologiami.

- Wprowadzamy zasilacze antenowe i podróżne adaptery zasilania. 

- Testujemy pierwsze odbiorniki naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 z dekoderem H.265 HEVC.    

 

2020 - najnowszy głośnik / boombox Bluetooth RM 250 BT schodzi z linii produkcyjnych. 

Nowe odtwarzacze multimedialne TV BOX z systemem operacyjnym Android - STV 110 oraz STV 210.

W produkcji nowy mocny głośnik bezprzewodowy M 160 BTWS.

Z fabryki schodzą pierwsze dekodery DVB-T2 / HEVC.

 

2021 - nowe modele radioodtwarzaczy samochodowych - M 67. M 470 BT oraz M 490 BT.