STV100HD TV BOX

STV100HD TV BOX

STV100HD Android TV BOX zmieni Twój telewizor w multimedialne urządzenie do przeglądania Internetu i wielu aplikacji na dużym ekranie.

TV BOX to przystawka internetowa do telewizora, umożliwiająca przeglądanie zawartości Internetu oraz korzystanie z wielu dowolnych aplikacji na dużym ekranie oraz odtwarzanie wszelkich materiałów z pamięci USB oraz kart pamięci SD. 

Dzięki 4 czytnikom USB urządzenie pozwala na odtwarzanie materiałów audio, video oraz zdjęć z pamięci przenośnej USB. Do portów USB można również podłączyć inne urządzenia USB plug&play, jak klawiatura lub mysz bezprzewodowa lub klasyczna. Czytnik kart SD/MMC umożliwia bezpośrednie odtwarzanie z karty pamięci. Gniazdo HDMI zapewnia połączenie z telewizorem w najwyższej jakości. Urządzenie łączy się bezprzewodowo z Internetem za pomocą wbudowanego modułu Wi Fi, lub poprzez gniazdo LAN. W zestawie znajduje się pilot, kabel HDMI oraz zasilacz sieciowy.

Do czego służy TV BOX ?   

- do wszystkich telewizorów nie posiadających funkcji Smart TV. Dzięki przystawce TV BOX Wasz telewizor pod względem multimediów będzie dorównywał najnowszym modelom. TV BOX umożliwi przeglądanie Internetu, korzystanie z dowolnych aplikacji i odtwarzanie materiałów z pamięci USB i kart SD na ekranie Waszego telewizora.

- telewizory z funkcją Smart TV, ale nie posiadające możliwości ściągnięcia i zainstalowania dowolnych, własnych aplikacji. Większość modeli nie daje takich możliwości i ogranicza użytkowanie do aplikacji zainstalowanych fabrycznie, najczęściej bez możliwości aktualizacji. Dzięki przystawce TV BOX, można korzystać z dowolnych z tysięcy dostępnych aplikacji na Androida.

- w przypadku korzystania z tunerów telewizji kablowych. W większości przypadków również nie dają one możliwości zainstalowania dowolnych aplikacji z Internetu.

- jeśli zależy nam na odtwarzaniu materiałów audio - video oraz zdjęć z pamięci USB lub z karty SD, a nasz telewizor nie posiada takiej funkcji. TV BOX daje nam te funkcje oraz o wiele więcej możliwości multimedialnych.

TV BOX posiada cyfrowe wyjście audio, dzięki czemu można podłączyć wzmacniacz kina domowego.