O firmie

O firmie

Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją sprzętu elektronicznego RTV naszych marek Emmerson, Freemount, Ecomount, Emmerson-Baby, Moore oraz New Audio.  

Dostarczamy innowacyjne produkty doskonałej jakości w rozsądnej cenie. 

Oferujemy przemyślane i niezbędne akcesoria do sprzętu RTV oraz doskonałej jakości produkty audio, które wyróżnia nowoczesne wzornictwo i świetna jakość dźwięku.    

Wyznajemy zasadę że lepiej zapobiegać niż naprawiać.  Dlatego przykładamy szczególną wagę do testów i badań już w fazie przygotowania produktu. Wszystkie nasze produkty, od prostych przewodów połączeniowych, poprzez anteny i uchwyty do telewizorów, głośniki bezprzewodowe, kończąc na zawansowanych urządzeniach audio Hi Fi, są dokładnie testowane przed rozpoczęciem masowej produkcji.

Naszym celem jest pewność, że każdy produkt dostarczony do klienta gwarantuje wysoką jakość i niezawodność

 

W 2004 roku zaczynaliśmy od produkcji kabli i przewodów do sprzętu RTV. W następnych latach poszerzyliśmy gamę produktów o anteny, piloty uniwersalne, słuchawki i zasilacze. W 2006 roku wprowadziliśmy odtwarzacze mp3 i mp4 własnych marek MOORE i Emmerson. Od 2008 roku prowadzimy dystrybucję sprzętu CB; radiotelefonów oraz anten i akcesoriów. Wprowadziliśmy gamę własnych anten CB pod naszą marką Emmerson. Rozpoczęliśmy również dystrybucję francuskiej marki audio: MUSE.

W 2009 wprowadziliśmy serię elektronicznych urządzeń dziecięcych pod nową marką Emmerson Baby. Są to przede wszystkim elektroniczne nianie audio- video do monitorowania dzieci, wagi elektroniczne dla dzieci, nawilżacze powietrza oraz sterylizatory i podgrzewacze.  

W 2010 roku wprowadziliśmy własną linię uchwytów do telewizorów LCD/plasma/LED. Poszerzyliśmy również gamę anten zewnętrznych o nowoczesne anteny kierunkowe do naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. 

 

W lipcu 2015 rejestrację Urzędu Patentowego RP uzyskała nasza nowa marka uchwytów do telewizorów i ekranów LCD / Plasma / LED : FREEMOUNT®.

Od początku roku 2015 tworzymy również nową markę innowacyjnego sprzętu audio NewAudio.

Z końcem 2015 roku wprowadzamy nową kategorię sprzętu audio: pionowy zestaw głośnikowy HI FI:  SOUND TOWER™.

W 2016 poszerzamy gamę NEW AUDIO™ o nowe głośniki z radiobudzikiem, głośniki LED CLUB™ Party Light, słuchawki bezprzewodowe oraz nowe modele radioodtwarzaczy samochodowych.

 

W 2017 wprowadzamy gamę produktów Hi Fi naszej marki New AUDIO, przenośne zestawy głośnikowe dużej mocy.

Rusza nasza kampania reklamowa New AUDIO w telewizji, kilkaset spotów reklamowych w popularnych młodzieżowych i muzycznych stacjach telewizyjnych.  

 

Latem 2018 wszedl na rynek nasz nowy tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2 - T145HD.

We wrześniu wprowadziliśmy urządzenia Android TV BOX, które zmieniają zwykły telewizor w urządzenie multimedialne z dostępem do Internetu i tysięcy aplikacji, takich jak Youtube, Skype, Showmax, Netflix, przeglądarki Internetowej, gier i wiele innych. Dzięku urządzeniu TV BOX można także odtwarzać zdjęcia i materiały  audio video z pamięci USB na ekranie telewizora. Nowa generacja naszych urządzeń TV BOX posiada maksymalną rozdzielczosć 4K.

 

W 2019 rozpoczynamy nowe gamy produktowe takie jak sprzęt AGD, kolejne generacje TV boxów, nowe produkty marki NewAudio.

Optymalizujemy proces opakowań dla produktów z zakresu konektyki, przechodzimy z większością produktów na bardziej ekologiczne opakowania typu Pearl Bag.

Poszerxamy gamę akcesoriów RTV o konwertery audio - video, poszukiwane na rynku i konieczne do prawidłowej współpracy starszych urządzeń RTV z najnowszymi technoloiami.

Wprowadzamy zasilacze antenowe i podróżne adaptery zasilania. 

Testujemy pierwsze odbiorniki naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 z dekoderem H.265 HEVC.    

 

 

Linia produkcyjna.

W 2013 roku dzięki wsparciu Unii Europejskiej w ramach programu Innowacyjna Gospodarka oraz dzięki zaangażowaniu środków własnych uruchomiliśmy nowoczesną linię produkcji opakowań blistrowych, złożoną z drukarni, urządzeń termoformujących i zgrzewających w technologii w.cz. Linia posiada sterowanie cyfrowe z ciągłym monitoringiem parametrów pracy i jakości produkowanych opakowań blistrowych. Dziś jesteśmy w stanie produkować do 10 000 opakowań dziennie i poza własną produkcją opakowań naszych akcesoriów oferujemy wykonanie kompletnego opakowania również kontrahentom zewnętrznym.