M-1000BT

M-1000BT

M-1000BT to kompletne, hybrydowe urządzenie audio, łączące w sobie mocny głośnik Bluetooth/USB/TF, radio FM i oświetlenie dyskotekowe Disco Light.

M-1000BT to kolumna głośnikowa Bluetooth/USB/TF. Mocny, dynamiczny dźwięk dzięki 2 głośnikom 10W w układzie z powietrzną tubą basową Dynamic Bass Reflex, całość o mocy 20W RMS.

Dużej pojemności akumulator 2000mAh pozwala na kilka godzin głośnej muzyki bez konieczności podłączania do zasilania. Dzięki temu głośnik M-1000BT zabierzesz dosłownie wszędzie. Przyjęcie w ogrodzie, grill party, impreza plenerowa przy dobrej muzyce, w połączeniu z dyskotekowym oświetleniem Disco Party Light.

M-1000BT zagra muzykę ze smartfona z funkcją Bluetooth, z tabletu, z pamięci USB lub z karty TF, z każdego odtwarzacza z wyjściem słuchawkowym Jack. Możesz też po prostu przełączyć się na radio FM. Kolorowe oświetlenie jest świetne na imprezę, ale nie zawsze chcesz aby głośnik oświetlał wszystko dookoła... Bez obaw, funkcję Disco Party Light można w każdej chwili wyłączyć z pilota. Solidna, dobrze wykonana i wygłuszona obudowa z kompozytów i drewna. To prawdziwa mała kolumna głośnikowa. W zestawie jest wszystko - kable, mocna ładowarka USB 2A, pilot zdalnego sterowania.